pomoc drogowa pomoc drogowa Wrocław

Pomoc-Drogowa Wrocław Autostrada A4

auto pomoc laweta pomoc
Laweta Wrocław Autostrada A4

Pomoc drogowa Wrocław

Pomoc drogowa Autostrada A4 Laweta-Wrocław Holowanie
Awaria samochodu, kolizja czy wypadek może przydarzyć się każdemu z nas. Niejednokrotnie na drodze znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia i nie możemy kontynuować podróży swoim samochodem. W takiej sytuacji nasza pomoc-drogowa pomoże w odholowaniu uszkodzonego pojazdu na parking strzeżony, do warsztatu lub w inne wskazane przez klienta miejsce. Dlatego najlepiej zawsze mieć pod ręką numer do naszej AutoLawety: pomoc drogowa laweta-Wrocław-autostrada holowanie 601 576995, aby mieć go w sytuacji awaryjnej jadąc przez Wrocław - lub po autostradzie A4 (Dolnośląskie).

Nasza pomoc drogowa udzieli Ci bezpłatnej pomocy przez telefon w sytuacjach, w których mamy wieloletnie doświadczenie, takich jak - holowanie aut - naprawa na drodze oraz naprawy powypadkowe i kompleksowa likwidacja szkód powypadkowych → bezgotówkowo. Nasi klienci nie muszą martwić się żadnymi formalnościami. Z doświadczenia wiemy, że Klient w stresie popełnia wiele błędów, które później bardzo trudno naprawić - wtedy cierpi jego rozbite auto i on sam.

POMOC DROGOWA-WROCŁAW 24h (laweta Wrocław)

wykonuje holowanie aut osobowych oraz terenowych i dostawczych. Załadunek umożliwiają różne akcesoria dla pomocy drogowej które ogromnie ułatwiają prace. Nasza autolaweta ma łagodne najazdy - ważne przy samochodach z niskim zawieszeniem, sportowych czy ospojlerowanych. Pomoc drogowa jest wyposażona w wyciągarkę o udźwigu 4500 kg. Auto-Laweta umożliwia także holowanie przyczep.

Pomoc drogowa w kabinie może przewozić 3 osoby.

POMOC-DROGOWA WROCŁAW 24h (AutoLaweta)

Od 1997 przedmiotem naszych usług jest holowanie rozbitych i niesprawnych technicznie aut powypadkowych lub bez aktualnego ubezpieczenia. Nasza pomoc drogowa świadczy usługi całodobowo -przez 24h. Baza naszej auto-pomocy jest w pobliżu zjazdu z autostrady A-4 na Wrocław Wschodni- (Dolny Śląsk).

Pomoc drogowa (laweta) odholuje Państwa rozbite auto do naprawy bezgotówkowo do serwisów naprawczych współpracujących ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi lub na strzeżone parkingi powypadkowe, z którymi współpracujemy na terenie miasta Wrocław, gdzie rozbite auto będzie w pełni zabezpieczone, a naprawa profesjonalna.

W wielu wypadkach pomoc drogowa pomoże Państwu uzyskać auto zastępcze na czas naprawy samochodu oraz udzieli pomocy w sprawnym załatwieniu formalności związanych z likwidacją szkody powypadkowej, powstałych szkód osobowych i uzyskaniem odszkodowania z tytułu kosztów leczenia czy długotrwałej rehabilitacji. Bezgotówkowe naprawy aut powypadkowych są u nas standardem - LAWETA - POMOC DROGOWA AUTOSTRADA A4 WROCŁAW

Całodobowa
Pomoc Drogowa WrocławTel: 601-576995

e-mail: biuro@auto-pomoc.plPomoc Drogowa Wroclaw
Autostrada A4 Laweta holowanie


pomoc 24h na drodze
AutoLaweta


Gości on-line: 1


ctctctctctct
OdsłonPolityka prywatności i cookies
Copyright © 2005 by Polen -   GmbH-Gründung -   Produkte aus Polen -   Niemiecki-TłumaczeniaOferty-pracy

Pomoc Drogowa - AutoLaweta - Wrocław Autostrada A4 24 h - Auto - naprawa we Wrocławiu


Działamy również w rejonie: Autostrada A4, Opole, Brzeg, Oława, Strzelin, Trzebnica, Oleśnica, Biskupice Podgórne, Legnica, Kobierzyce, Żórawina, Długołęka, Środa Śląska